Single Blog Title

This is a single blog caption

Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Transfer ve Antalya Havalimanı Transfer konusunda tüm imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendiriyoruz ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Antalya tarihi güzellikleri ile Dünya’nın en güzel şehirlerinden birisidir. Sadece merkez değil, tüm ilçeleri tarih konusunda ve turizm konusunda oldukça önem arz etmektedir. Konyaaltı sahili, incekum plajı ve daha bir çok plajı dünyaca ünlüdür ve turistleri sürekli kendine çeker.

Antalya’nın tarihi yapılarından biri olan ve sürekli olarak faal olarak gezebileceğiniz Kaleiçi bilinen diğer ismi ile Oldtown şuan ağırlıklı olarak cafeler ve barlar bulunur. Ancak yerli ve yabancı turistler oldukça beğenirler. Merkeze 40 km uzaklıktaki Kemer ilçesi ve merkeze yaklaşık 80 km uzaklıktaki Alanya ilçesi yazları turistler tarafından oldukça ilgi çekici ve yerlilerden daha fazla sayıda turistler bulunmaktadır. Antalya Havalimanından, Kemer ve Alanya’ya lüks araçlarımızla kolaylıkla gidebilirsiniz.

Antalya Transfer

Antalya Transfer

Ne Yaparız?

Sadece Antalya merkez değil, Antalya’nın tüm ilçelerine de transfer hizmetleri sunuyoruz. VİP Transfer hizmeti sunan firmamıza ait lüks araçlarımızla dilediğiniz her yere konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nasıl Yaparız?

Havaalanında uçağınız inmeden önce hazır olan araçlarımıza binerek gitmek istediğiniz rotayı çiziyor ve sonrasında size güvenli ve lüks bir ulaşım sunuyoruz. Bulunduğunuz lokasyondan havaalanına gitmek için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlarımız Nasıl?

Ticari taksiler kadar olmasa da daha fazla olan fiyatlarımız oldukça uygundur ve Antalya’nın en kaliteli firması olmamıza rağmen en uygun fiyat veren firmayız.

 

Antalya’da gezilebilecek tarihi yerler;

Düden Şelalesi : Antalya şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıktadır ve Düdenbaşı diye adlandırılan konumdan yeryüzüne çıkarak düden çayı boyunca 2 kola ayrılır.

Kurşunlu Şelalesi : Antalya – Isparta karayolununda bulunan şelalede su 18 mt. yükseklikten akmakta ve küçük şelaleciklerle birlikte 7 adet küçük göleti birbirine bağlamaktadır.

Hadrian Kapısı(Üç Kapılar) : Antalya’yı çevreleyen sur üzerindeki anıtsal kapılardan biri olan Hadrianus Kapısı, 130 yılında Roma İmparatoru’nun Antalya’yı ziyareti sırasında ona hitaben yapılmıştır.

Antalya Müzesi : Türkiye’nin en büyük müzelerinden biridir ve bir çok millete ait eserler bulunmaktadır.

Karaalioğlu Parkı : Yerli halk tarafından Karaoğlan parkı olarak bilinse de asıl ismi Karaalioğlu parkıdır.

Leave a Reply