Single Blog Title

This is a single blog caption

Antalya Transfer Firmaları

Atatürk’ün dediği gibi, “Hiç şüphesiz ki Antalya, Dünya’nın en güzel yeridir”. Bu güzide şehri bir çok ülke’den insanlar ziyaret, tatil veya iş amacıyla ziyaret ediyor. Turizm konusunda ve gezilebilecek yer konusunda oldukça geniş olan Antalya, Türkiye için turizm’in başkentidir. Yerli ve yabancı turistler bölgeyi bilmemeleri ve ulaşım konusundaki zorluklar sebebiyle Transfer Firmaları ile gidecekleri yerlere kolay ve konforlu bir şekilde ulaşabiliyor.

Antalya’nın bir çok bölgesinde tarihi ve turistik yerlerle birlikte sürekli olarak oteller bölgesinde turizm pazarları bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı bu pazarlardan giderebileceğiniz gibi çevrenizde bulunan bir çok işletmeden alabilirsiniz. Antalya Transfer Firmaları olarak yolculuk esnasında bölgeyi tanıtıyoruz ve tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilmeniz için elimizden gelen hizmeti sunuyoruz.

Neden Antalya Transfer?

Havalimanından otellere ve merkeze ulaşım konusunda oluşan problem ve zorlukları kolaylıkla aşabilmeniz ve zorluk çekmemeniz için, transfer firmalarını kullabilirsiniz. Transfer firmalarının büyük bir çoğunluğu Antalya Havalimanı ve Antalya Merkez ofisleriyle hizmet vermektedir. Sadece transfer hizmeti değil aynı zamanda Antalya Rehber hizmetimiz de bulunmaktadır. Firmamızda bulunan tüm şoförlerimiz Antalya’nın tüm bölgelerini, gezilebilecek yerlerini ve tarihi yerlerini bilmektedir. Dilediğiniz gibi adres veya gezilecek yer konusunda şoförlerimizden veya rehber arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Neden Antalya’da Tatil?

Antalya doğa ve tarihi güzellikleri ile son derece ilgi çeken bir şehirdir. Şehirde aynı anda 4 mevsimi birden yaşayabildiğiniz gibi, her bölgede kışların soğuk olmasına rağmen Antalya’da kış mevsiminde dahi yazdan kalma sıcak bir hava ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Antalya hava konusunda oldukça çelişkili olsa da sürekli olarak ilgi çeken bir bölgedir. Şehir’de sabah hava günlük güneşlik iken bir anda sağanak yağmurla karşılaşma ihtimaliniz de olabilmektedir. Bu yüzden Antalya’ya tatile gelme durumunuzda eğer mevsim yaz değil ise yanınızda mutlaka yağmur geçirmeyecek tarzda kıyafetler almayı unutmayın. Tarihi kaleiçi sokaklarında ağırlıklı olarak pub, club veya bar tarzında mekanlar bulunmaktadır. Güllük caddesinde ağırlıklı olarak giyim ile alakalı işletmeler, Atatürk caddesi(Işıklar) çevresinde ise ağırlıklı olarak cafe, yemek ve giyim üzerine bir çok işletme bulabilirsiniz.

Airportantalyatransfer.net olarak Antalya’da tatil yapmayı düşünen siz değerli misafirlerimizi taşımaktan ve Antalya’yı gezdirmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

2 Responses

  1. Ceyda

    İş nedeniyle Antalya’ya sürekli gelip gidiyorum ve her seferinde taksi ile gidiyordum toplantılarıma ancak sizinle tanıştıktan sonra taksi yerine vip araçlarla yolculuk etmeye başladım. Verdiğiniz hizmeti en kaliteli şekilde veriyor ve aldığınız paranın tamamını hakkınızla alıyorsunuz. Umarım işleriniz daha iyi olur. Bu başarının farklı bir tarifi yok, tüm ekipçe on numarasınız 🙂

  2. Aslı

    Antalya Transfer firmaları arasında bir çok firmaya güvenmiyor olsam da beni şaşırtan tek firma oldunuz. Kaliteli araçlarınız ve uygun fiyatınız nedeniyle çok mutlu oldum. Araç sürücüsünün nazik davranışları ve yetkili arkadaşların olumlu olmaları beni ciddi anlamda mutlu etti. Bir çok firmada müşteriyle nasıl iletişim kuracaklarını bilmiyorlar ve sorun yaşıyordum. İlk defa sorun yaşamadan transfer hizmeti aldım. Teşekkür ediyorum.

Leave a Reply